O nas

Jesteśmy czołowym importerem i producentem wysokiej jakości naturalnych suplementów diety, kosmetyków, akcesoriów kosmetycznych i dziecięcych. Prowadzimy wyłączną dystrybucję produktów znanej na całym świecie marki Treffina.

Oferowane przez nas produkty od Treffiny charakteryzują się wysoką jakością, zaufanym składem i niepowtarzalnym wyglądem. Akcesoria te są wykonane z naturalnych surowców, a kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Swoją kluczową ofertę akcesoriów kosmetycznych marki Treffina kierujemy głównie do drogerii i sklepów wielobranżowych, salonów spa, hoteli, aptek oraz firm poszukujących wyjątkowych podarunków dla swoich pracowników.

Obok kolekcji marki Treffina oferujemy również Państwa sklepom i aptekom własną, autorską linię naturalnych suplementów diety Phytavie. Te naturalne suplementy diety wykonane są tylko i wyłącznie z naturalnych składników pewnego pochodzenia doskonale wpływają na nasz organizm poprawiając jego kondycję, wygląd i samopoczucie. Nasza oferta naturalnych suplementów diety została wzbogacona o linię produktów francuskiej firmy After Plastie Nutrition. W szerokiej gamie naturalnych suplementów diety każdy znajdzie coś dla siebie.

Obok akcesoriów kosmetycznych i naturalnych suplementów diety oferujemy Państwu również gotowe okulary do czytania francuskiej marki New Time. Te okulary do czytania + łączą w sobie wysoką jakość wykonania, nowoczesny design i niską, atrakcyjną cenę w jednym, co czyni je doskonałą pozycją dla asortymentu sklepów i aptek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami! Naturalne suplementy diety, akcesoria kosmetyczne i okulary do czytania czekają na Państwa.

Poznaj naturalne suplementy naszej własnej produkcji

Sprawdź również pozostałe naturalne suplementy od naszego partnera After Plastie

Obejrzyj oferowane przez nas okulary do czytania

Zapoznaj się z kolekcjami marki Treffina

Wróć do strony głównej