O nas

Jesteśmy czołowym importerem kosmetyków, akcesoriów kosmetycznych i dziecięcych. Prowadzimy wyłączną dystrybucję produktów znanej na całym świecie marki Treffina.

Oferowane przez nas produkty od Treffiny charakteryzują się wysoką jakością, zaufanym składem i niepowtarzalnym wyglądem. Akcesoria te są wykonane z naturalnych surowców, a kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Swoją kluczową ofertę akcesoriów kosmetycznych marki Treffina kierujemy głównie do drogerii i sklepów wielobranżowych, salonów spa, hoteli, aptek oraz firm poszukujących wyjątkowych podarunków dla swoich pracowników.

Obok akcesoriów kosmetycznych oferujemy Państwu również gotowe okulary do czytania francuskiej marki New Time. Te okulary do czytania + łączą w sobie wysoką jakość wykonania, nowoczesny design i niską, atrakcyjną cenę w jednym, co czyni je doskonałą pozycją dla asortymentu sklepów i aptek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami! Naturalne suplementy diety, akcesoria kosmetyczne i okulary do czytania czekają na Państwa.

Obejrzyj oferowane przez nas okulary do czytania

Zapoznaj się z kolekcjami marki Treffina

Wróć do strony głównej