Casuelle

Kolekcja Casuelle to produkowane od 25 lat, najbardziej efektowne kosmetyki na świecie. Na początku kolekcję tworzyły modne szminki, cienie do powiek i zestawy do makijażu. Obecnie obejmuje wszystko, co obowiązkowo potrzebuje kobieta nowoczesna w swojej kosmetyczce, m.in. rozświetlacze do ciała czy różnego rodzaju błyszczyki do ust.

Usta, oczy, policzki...

Casuelle oferuje kompletne zestawy kosmetyków makijażowych do ust, oczu i policzków, zachęcających do eksperymentowania makijażem z wykorzystaniem brokatu, polerek do paznokci, kolorowych paletek cieni do powiek, maskar do rzęs, kredek do oczu, różów do policzków, błyszczyków do ust czy kosmetyków do ich pielęgnacji. Wszystkie produkty można odnaleźć w dopasowanych, ozdobnych displayach lub zestawach podarunkowych.

Zestawy kosmetyków

Poza kosmetykami do zabawy makijażem, kolekcja Casuelle posiada szeroką gamę autorskich zestawów podarunkowych z kosmetykami. Część utrzymana jest w klasycznej i prostej stylistyce, inne zaś w luksusowym, wyszukanym designie. Wszystkie wypełnione tymi samymi, niezawodnymi kosmetykami Casuelle. Stanowią idealny prezent za rozsądną cenę!

Jakość

Kosmetyki z kolekcji Casuelle wyróżniają się wysoką i niezmienną jakością. Każdy z nich został opracowany i wyprodukowany zgodnie z kosmetyczną dyrektywą europejską 76/768/EEC oraz amerykańską normą FDA. Wszystkie użyte w kosmetykach składniki pochodzą z naturalnych upraw i źródeł wschodniej Europy, Ameryki oraz Japonii. Kosmetyki Casuelle nie są testowane na zwierzętach.

Poznaj również pozostałe kolekcje marki Treffina, które oferujemy: TravelSource Balance; Akcesoria i dziecięce TubNScrub.

Wróć do strony głównej

caption1